Відповіді на типові запитання

ВIДПОВIДЬ:
Зазвичай, одного флакону вистачає на 2 місяці, однак є ймовірність, що бактерії з вій, постійно потрапляючи у флакон з пензлика, викличуть роздратування і свербіння шкіри в місці нанесення, тому рекомендується не використовувати засіб з одного флакона більше 1 місяця.
Не знайшли відповідь?

Ні. Всі проведені дослідження показали результати в різних вікових групах. Він довів свою ефективність, тому ми рекомендуємо його до використання дівчатам і жінкам незалежно від віку.


Але ми все-таки не рекомендуємо застосовувати Силь-Гламур до 18 років. Природна краса в такому віці не вимагає зовнішніх поліпшень.

Не знайшли відповідь?
Так звичайно можна. Єдине: лінзи повинні бути зняті під час проведення процедури. Якщо засіб потрапив на очне яблуко - ретельно промийте око проточною водою і почекайте 30 хвилин перед установкою лінз.
Не знайшли відповідь?
Намагайтеся, щоб пензлик завжди був чистим і не торкався будь-якого предмету. Ні в якому разі не наносiть засіб забрудненим пензликом - ви ризикуєте викликати запальний процес у волосяній цибулині. Якщо на ньому з'явилося забруднення, обов'язково промийте його в мильному розчині і сполосніть в проточній воді.
Не знайшли відповідь?
Нічого страшного. Силь-Гламур абсолютно безпечний для очного яблука, але намагайтеся не допускати потрапляння.
Не знайшли відповідь?
Нічого страшного. Не намагайтеся зробити на одне нанесення більше і «надолужити згаяне». Просто продовжуйте використання засобу за графіком.
Не знайшли відповідь?
Не варто використовувати Силь-Гламур, якщо у вас є алергія на якийсь із його компонентів. Фахівці не рекомендують використовувати засіб під час вагітності або годування груддю.
Не знайшли відповідь?