Оплата та доставка

Продавець: ТОВ «ЛОЗАМАРКЕТ»
Адреса: 194355, Санкт-Петербург г, Виборгське ш, будинок 23, корпус 2, квартира 15
ІПН: 7802595891 / КПП: 780201001
ОГРН: 1167847389490 / ОКПО: 04906720
Розрахунковий рахунок: 40702810970110002814
Банк: МОСКОВСЬКА ФІЛІЯ АТ КБ "МОДУЛЬБАНК"
БИК: 044525092
Kорр. рахунок: 30101810645250000092

1. Доставка в усі регіони РФ.

2. Термін відвантаження замовлення 24 години з моменту оплати або надходження замовлення при оплаті замовлення кур'єру.

3. Терміни доставки:
Москва і МО, 1-3 дні,
Санкт-Петербург і ЛО, 1-4 дня,
Інші регіони РФ, 3-9 днів.
Терміни доставки вказані середні. Термін доставки зазначений при замовленні в будні дні. При замовленні у вихідні термін доставки може бути збільшений на 1-2 днi.

4. Спосіб доставки: кур'єрська служба або пункти видачі замовлення (ПВЗ).

5. Служби доставки (на розсуд Продавця)

  • Доставка кур'єром ПЧЕЛКА, СДЕК, DPD, IML, О-Кур'єр, Максі-Пост проводиться за зручною для Вас адресою і у зручний для Вас час.
  • Співробітник кур'єрської компанії зв'яжеться з Вами по телефону для узгодження дати доставки посилки.
  • Відстежувати посилку можна по трек-коду на сайті кур'єрської компанії.
  • При доставці Ви можете розкрити посилку при кур'єрі, перевірити правильність вкладення, після чого прийняти замовлення або відмовитися повністю.

Зверніть увагу: частковий викуп і проба товару не допускається (Правилами продажу товарів дистанційним способом обов'язок надання зазначених послуг не встановлена). Якщо Ваше замовлення вже передане кур'єрськiй компанії, з усіх питань Ви можете звернутися до служби підтримки 8 (800) 555-53-63 (по Росії дзвінок безкоштовний). 

ПОРЯДОК ПIДТВЕРДЖЕННЯ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ

  • після підтвердження ваше замовлення передається на склад кур'єрської компанії;
  • оператор кур'єрської служби зв'язується з вами за вказаним номером телефону, погоджує дату і час доставки замовлення.
Після підтвердження замовлення по телефону з менеджерами нашого Інтернет-магазину ви можете самостійно відстежити статус замовлення, пройшовши за посиланням, або в call-центрі кур'єрської компанії.

6. Повернення грошей:

Будь ласка, відкривайте замовлення відразу після його отримання і в присутності кур'єра.
У разі пошкодження товару пред'являйте претензії кур'єру, який у вашій присутності складе Акт про виявлення недостачі або пошкодження товару;
при вашому відмовленнi від товару належної якості Вам буде повернута грошова сума, сплачена за договором, за винятком витрат на доставку товару, не пізніше ніж через 10 днів з дня отримання ваших вимог у формі заяви і повернення товару;
повернення товару здійснюється за рахунок покупця, у разі повернення товару неналежної якості або переплутаного замовлення поштовий збір за повернення буде відшкодовано;
за вашим бажанням ми або обміняємо товар, або повернемо сплачену вами суму; в разі нашої помилки ми відшкодуємо вам вартість пересилки товару (якщо ви понесли такі витрати).

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ 

ТОВ «ЛОЗАМАРКЕТ» дає 100% гарантію достовірності і якості на представлений товар, тому пропонуємо можливість повернення або обміну товару, незалежно від причин.
Повернути товар можна кур'єру, відразу після його отримання, або протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, але тільки в тому випадку, якщо товар не був у споживанні, збережено його споживчі властивості, товарний вигляд, оригінальна фабрична упаковка, а також пред'явлені документи, якi підтверджують факт покупки на сайті www.cil-glamour.ru

Якщо Ви хочете повернути замовлення повністю або частково, Вам необхідно написати лист в довільній формі і надіслати його нам для ознайомлення на ел.пошту info@cil-glamour.com з поміткою - «ПОВЕРНЕННЯ».
Претензія буде розглянута протягом 3 робочих днів.

Повернення грошових коштів здійснюється готівковим розрахунком або на банківський рахунок клієнта, якщо оплата замовлення була здійснена шляхом безготівкового розрахунку, тільки після отримання нами поворотного товару і перевірки його стану протягом 10 робочих днів і в сумі, що дорівнює вартості товару, за винятком транспортних витрат на доставку і повернення товару.

Якщо Ви порушили упаковку товару та / або використовували куплений товар, і / або порушили повітряну пробку, то повернення / обмін проводиться тільки в разі заводського браку (відсутня герметичність упаковки, товарна ємність «тече» та ін.). В такому випадку Вам необхідно написати лист в довільній формі і надіслати його нам на ел.пошту info@cil-glamour.com з поміткою - «БРАК», бажано разом з фотографією бракованого товару.
Претензія буде розглянута протягом 3 робочих днів.

Нагадуємо, що відповідно до Постанови Уряду РФ №55 від 19 січня 1998р. (Зі змінами від 20 жовтня 1998 року 6 лютого 2002 г.) парфюмерно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну на аналогічний товар іншого розміру, форми, габариту, фасону, забарвлення або комплектації.

Вкладіть у посилку для повернення:

  • товар в належній упаковці
  • підписану вами заяву про повернення, у вільній формі
  • чек про покупку на сайті www.cil-glamour.ru
Надішліть товар нам за адресою:
194355, г. Санкт-Петербург, Виборгське шосе 23-2-15
Телефон гарячої лінії: 8-800-555-53-63